Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wybory do Sejmu i Senatu

Szanowni mieszkańcy Powiatu Kędzierzyńsko Kozielskiego, wyborcy lewicy.

13 października ważne wybory do Sejmu i Senatu. Wybory , które mogą mieć szczególne znaczenie , czy będziemy żyć w spokojnym i demokratycznym kraju.

13 października całymi rodzinami idźmy do lokalu wyborczego i zagłosujmy na kandydatów komitetu wyborczego Sojuszu Lewicy Demokratycznej – lista nr.3.

Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu do Sejmu rekomenduje naszego kandydata z Kędzierzyna Koźla Andrzeja Zębalę poz. 15 na liście ,byłego kierownika schroniska dla zwierząt.

W wyborze na senatora , w związku z brakiem naszego kandydata , kierujcie się własnym sumieniem i zagłosujcie na kandydata , który będzie przestrzegał reguł demokratycznego Państwa prawa.

Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu

Andrzej Mazur

Andrzej Zębala

Stanisław Będkowski

Bożena Twers

Tadeusz Witko

Kędzierzyn Koźle, dn.8.10.2019 r.

 

Program wyborczy KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej

 

Poprawiony (czwartek, 12 września 2019 13:14)

 

Andrzej Zębala kandydatem SLD Lewica okręgu opolskiego na posła RP

 

Spotkanie Pokoleń w Otmuchowie

W dniu 11 lipca na zamku w Otmuchowie odbyło się spotkanie Opolskiej Rady Wojewódzkiej Pokolenia poświęcone obecnej sytuacji społeczno politycznej w kraju oraz zbliżającym się wyborom parlamentarnym. W trakcie spotkania Przewodniczący Rady Otmuchowskiej Pokolenia Czesław Brandys otrzymał najwyższe odznaczenie pokoleń „Viktorię” . W spotkaniu uczestniczył Przewodniczący rady Krajowej Marek Klimczak, burmistrz Otmuchowa Jan Woźniak . W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Rady Powiatowej Pokolenia z Kędzierzyna Koźla. Obrady prowadził Stanisław N

Poprawiony (sobota, 17 sierpnia 2019 12:07)

 

Spotkanie z kandydatką SLD do Parlamentu Europejskiego w Kędzierzynie Koźlu

W dniu 30 kwietnia w Kędzierzynie Koźlu przebywała kandydatka do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej Małgorzata Sekuła Szmajdzińska . Kandydatka SLD spotkała się z członkami lewicy w naszym mieście. Rozmawiano o Polsce w zjednoczonej Europie, o zagrożeniu wyjścia Polski ze struktur Unii Europejskiej pod rządami PiS oraz o potrzebie pójścia na wybory i zagłosowaniu na kandydatów SLD z list wyborczych KE. Pani Małgosi w spotkaniu przewodniczył szef sztabu wyborczego Marek Dyduch oraz sekretarz RW SLD w Opolu Paweł Kampa

Poprawiony (czwartek, 12 września 2019 13:28)

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci