Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wybieramy przewodniczącego SLD

Rada Krajowa SLD  rozpoczęła  kampanię   wyboru Przewodniczącego  Sojuszu  Lewicy Demokratycznej . Został zgłoszony jeden kandydat  Leszek   Miller .  Członkowie  SLD z Powiatu Kędzierzyńsko – Kozielskiego  proszeni są o zgłoszenie się do siedziby SLD w K-Koźlu  przy ul. Grunwaldzkiej 29   w dniu  11 kwietnia  w godz. 18.00 – 19.00 w celu odebrania karty do głosowania. Ci którzy nie będą mogli  odebrać karty  do głosowania  w \ w terminie,  proszeni są o zgłoszenie chęci odbioru tej  karty  u Przewodniczącej SLD Jolanty Konsek \ tel.  609701852  |.  Sposób głosowania :

1.Internetowy:  na karcie do głosowania   znajduje się zdrapka , którą należy odkryć  w celu wprowadzenia swojego  kodu do głosowania. Głosujemy przez wpisanie:  tak lub nie

2. Listowny:  nie odkrywamy zdrapki  i zaznaczamy:   tak lub nie.

Głosowania należy  dokonać do  dnia  14 kwietnia 2012 r. do godz.24.00. W przypadku wysyłania listu  liczy się data stempla pocztowego.

Prosimy członków o aktywny udział w wyborze  Przewodniczącego SLD.

Przewodnicząca Rady Powiatowej SLD

Jolanta Konsek

 

 

Jarosław Charciarek nowym wiceprzewodniczącym SLD

W dniu 15 marca  br. odbyło się Posiedzenie Rady Powiatowej SLD.  Radni wybrali  nowy zarząd  partii  w składzie:  Jolanta Konsek,  Grzegorz Jarzębski,  Jarosław Charciarek,  Elżbieta Szik,  Grzegorz Mankiewicz. Omówiono ostatnie spotkanie  kobiet lewicy w Warszawie, z wnioskiem o utworzeniu forum  kobiet lewicy w K-Koźlu. Radni zapoznali się  z przebiegiem zbierania podpisów  w sprawie referendum emerytalnego  . Oceniono  obecną sytuację  społeczno – polityczną  w mieście i powiecie.

 

 

 

Jarosław Charciarek

 

 

Elżbieta Szik - skarbnik

Poprawiony (niedziela, 15 kwietnia 2012 13:37)

 

Referendalny bus w Kędzierzynie-Koźlu

W dniu  13 marca  br. \ wtorek \ do Kędzierzyna – Koźla przyjeżdża   referendalny  Bus SLD . Od godz.13.00  w rejonie rynku w Koźlu , a około godz. 15.00  w rejonie Dworca Kolejowego i centrum w Kędzierzynie  będą zbierane  podpisy  w sprawie przeprowadzenia referendum emerytalnego . Prosimy  mieszkańców  naszego miasta o złożenie podpisu w celu przeprowadzenia referendum  emerytalnego. Szukajcie  naszego  autobusu  i włączcie się , aby ekipa Premiera  Tuska nie kazała nam pracować do 67 roku życia. Polacy  oczekują większego szacunku  od obecnej władzy  niż nakaz samej  pracy  bez  zabezpieczenia  socjalnego .

Przewodnicząca SLD   Jolanta Konsek

 

8 Marca Międzynarodowy Dzień Kobiet

Świat bez Kobiet nie miałby sensu, dlatego Drogie Panie

życzymy Wam wszystkiego, o czym marzycie.

Życzymy szczęścia, zdrowia, miłości,satysfakcji z tego, co robicie!

Chcielibyśmy, by każdy dzień był dla Was wyjątkowy!

Leszek Miller

Przewodniczący SLD

 

SLD w obronie praw kobiet

Pięć tysięcy kobiet przyjechało w niedzielę do Warszawy na organizowany przez SLD Sejmik Kobiet Lewicy. Główny temat: przemoc wobec kobiet. - Zwalczanie przemocy wobec kobiet jest podstawowym obowiązkiem państwa i każdego obywatela. Dziś wysyłamy jasny sygnał, tym wszystkim kobietom, które dotyka przemoc: nie jesteście same!" - mówił w Sali Kongresowej szef SLD Leszek Miller. I dodał: - Przemoc wobec kobiet niekoniecznie ma twarz brutalnego prostaka. Bywa, że ma twarz biznesmena, polityka, albo rumianą i dobrotliwą twarz proboszcza.

Więcej…

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci