Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Posiedzenie Rady Powiatowej SLD w K-Koźlu

W dniu 5 kwietnia odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Powiatowej SLD w K-Koźlu obecnej kadencji. Członkowie Rady przyjeli program Zjazdu delegatów organizacji powiatowej SLD

Poprawiony (wtorek, 12 kwietnia 2016 16:32)

 

Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty i Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasek w Kędzierzynie Koźlu.

Przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty i sekretarz generalny SLD Marcin Kulasek przebywali w dniu 19 lutego 2016 r. w Radzie Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu. Oprócz omówienia spraw statutowych organizacji , szefowie SLD spotkali się z członkami lewicy. Przewodniczący omówił obecną sytuację w partii po wyborach władz partii, przyczyny porażki w wyborach parlamentarnych, działania na 2016 r. w zjednoczeniu lewicy , odniósł się także do "inicjatywy 20 lutego", projektu Barbary Nowackiej.

.

Poprawiony (piątek, 19 lutego 2016 19:32)

 

Włodzimierz Czarzasty Przewodniczący SLD w Kędzierzynie Koźlu

W dniu 19 luty 2016 r \ piątek\ . o godz. 17.45 w biurze SLD przy ul. Grunwaldzkiej 29 w Kędzierzynie Koźlu odbędzie się spotkanie z nowowybranym Przewodniczącym partii. Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków lewicy na organizowane spotkanie.

Poprawiony (środa, 17 lutego 2016 21:05)

 

Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu

W dniu 16 lutego br. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie - Koźlu.Delegaci na Krajowy Kongres SLD przekazali informację o jego przebiegu. Omówiono zbliżającą się kampanię sprawozdawczo wyborczą w strukturach SLD na szczeblu powiatu i wojewóztwa. Szczegóły po przyjęciu założeń wyborczych przez Radę Wojewódzką SLD w Opolu.

Poprawiony (środa, 17 lutego 2016 21:07)

 

Rada Powiatowa SLD w K-Koźlu

W dniu 16 stycznia br. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie - Koźlu. Radni zapoznali się z wynikami wyborów na Przewodniczącego SLD na szczeblu Powiatu K - Koźle , gdzie zdecydowane zwycięstwo odniósł Włodzimierz Czarzasty\ 73%\. Rada Powiatowa wybrała także delegata na Kongres SLD w Warszawie , który odbędzie się w dniu 23 stycznia. Delegatami z K-Koźla będą: Andrzej Mazur i Bożena Twers

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci