Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak żyć Panie Premierze?

- Mamy obawy, czy aktualnie rządzący wiedzą, jakimi problemami żyją Polacy. Chcielibyśmy pokazać, jakie to są problemy. Problemy konkretnych ludzi i środowisk - mówił na konferencji prasowej SLD szef kampanii wyborczej Stanisław Wziątek. W filmach zaprezentowanych przez Sojusz bohaterowie pytają: "Jak żyć panie premierze? Jak żyć?".

- Paliwo coraz droższe, a ulg dla przedsiębiorców nie ma - mówił bohater pierwszego spotu, właściciel małej firmy. W drugim filmiku przemawia emeryt: "Już sam nie wiem co powiedzieć. Połowa mojej emerytury idzie na bardzo drogie leki. Nie starcza na jedzenie". Kolejną bohaterką jest studentka, która również narzeka: "Podwyższyli czesne. Kończę studia, nie wiem co dalej robić?".

- Chcielibyśmy panu premierowi i ludziom władzy przypominać o tych problemach i będziemy pokazywać te problemy w najbliższym czasie. My mamy propozycje programowe, zawarte są one w 19 punktach - podsumował Wziątek.

Źródło : Onet.pl

Spot nr 1

Spot nr 2

Spot nr 3

Poprawiony (czwartek, 18 sierpnia 2011 19:26)

 

Posiedzenie Zarządu SLD

W dniu 16 sierpnia 2011 r. odbyło się posiedzenie Zarządu SLD w K – Koźlu. Posiedzenie poświęcone było rozpoczętej kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu. Ustalono harmonogram spotkań przed wyborczych i dyżurów w siedzibie partii. W dniu dzisiejszym rozpoczęto zbieranie podpisów poparcia dla kandydatów SLD. Parasole SLD pod którymi będą zbierane podpisy poparcia pojawią się w różnych częściach miasta i powiatu. Podpisy zbierać będą kandydaci na posłów i senatorów. Chcąc złożyć podpis przyjdź pod parasol lub do siedziby SLD przy ul. Grunwaldzkiej 29 , codziennie w godz. 16.30- 18.00. Do siedziby SLD zapraszamy także chętnych do pracy w komisjach wyborczych począwszy od 18.08.br.

Parasol poparcia : 19.08.br w godz. 10.30 – 17.00 przy ul. Pionierów – Wojska Polskiego

20.08.br. w godz. 8.00 - 11.00 przy ul. PowstańcówŚl. wejście na targ

Uwaga członkowie i sympatycy SLD.

W dniu 18.08.2011 r. \ czwartek \ o godz. 17.00 w siedzibie SLD przy ul. Grunwaldzkiej 29 odbędzie się spotkanie członków i sympatyków SLD. Podczas spotkania omówione zostaną procedury kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu.

Przewodniczący SLD Grzegorz Mankiewicz

 

Nasz kandydat do Senatu

Wiesław Kazimierz Fąfara

 

Kędzierzyńsko-Kozielscy kandydaci SLD do Sejmu

Pozycja nr 2 na liście:

Andrzej Mazur

 

Pozycja nr 5 na liście:

Elżbieta Rutkowska

 

Pozycja nr 21 na liście:

Barbara Saczko-Bomba


Pozycja nr 24 na liście:

Grzegorz Mankiewicz


 

Spoty radiowe Komitetu Wyborczego SLD

Zapraszamy do zapoznania się ze spotami radiowymi Komitetu Wyborczego SLD z udziałem  przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej Grzegorza Napieralskiego.

Spot 1

http://www.rksld.home.pl/uploads/multimedia/GNapieralski_1.mp3

Spot 2

http://www.rksld.home.pl/uploads/multimedia/GNapieralski_2.mp3

Spot 3

http://www.rksld.home.pl/uploads/multimedia/GNapieralski_3.mp3

 

Komitet Wyborczy SLD

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci