Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Konwencja programowa SLD

Władza to odpowiedzialność i służba, dlatego też najwyższy czas skończyć z propagandą i pustymi hasłami. Najwyższy czas obnażyć to, co robi ta ekipa - leniwa ekipa Donalda Tuska - mówił podczas konwencji SLD szef partii Grzegorz Napieralski. Jego zdaniem, SLD jest silne, dlatego inne partie i środowiska polityczne atakują jego formację. Politycy SLD zaprezentowali nowy program wyborczy swej partii.

Więcej…

 

JUTRO BEZ OBAW ::: HASŁO WYBORCZE ::: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

KLIK .

 

Wesprzyj Fundusz Wyborczy SLD

Wpłaty na Fundusz Wyborczy SLD mogą przekazywać jedynie osoby fizyczne będące obywatelami polskimi, zamieszkałe na terenie Polski , z zachowaniem następujących zasad:

1.Jedna osoba nie może wpłacić więcej niż:

  • 62.370,00 zł. W przypadku wpłat dokonywanych przez kandydatów

  • 20.790,00 zł. W przypadku pozostałych osób.

2.Wpłata może być dokonywana jedynie czekiem , kartą płatniczą lub przelewem z rachunku osobistego ROR\.

Dokonując wpłaty na konto należy zaznaczyć jakiego kandydata wpłata dotyczy i z jakiego okręgu wyborczego \ lista opolska\

Konto wpłaty:

Fundusz Wyborczy SLD ul.Rozbrat 44A , 00-419 Warszawa

nr 20 1020 1026 0000 1302 0188 5037

 

Krajowa Konwencja Wyborcza SLD

W najbliższą niedzielę 21.08.2011 r. w Warszawie , w warszawskim centrum EXPO XXI , przy ul. Prądzyńskiego 12\14 odbędzie się Krajowa Konwencja Wyborcza SLD .

Chętni wyjazdu na Konwencję winni zgłosić się do Przewodniczącego Grzegorza Mankiewicza tel. 604963685. Wyjazd w niedzielę autokarem z Opola.

 

Jak żyć Panie Premierze?

- Mamy obawy, czy aktualnie rządzący wiedzą, jakimi problemami żyją Polacy. Chcielibyśmy pokazać, jakie to są problemy. Problemy konkretnych ludzi i środowisk - mówił na konferencji prasowej SLD szef kampanii wyborczej Stanisław Wziątek. W filmach zaprezentowanych przez Sojusz bohaterowie pytają: "Jak żyć panie premierze? Jak żyć?".

- Paliwo coraz droższe, a ulg dla przedsiębiorców nie ma - mówił bohater pierwszego spotu, właściciel małej firmy. W drugim filmiku przemawia emeryt: "Już sam nie wiem co powiedzieć. Połowa mojej emerytury idzie na bardzo drogie leki. Nie starcza na jedzenie". Kolejną bohaterką jest studentka, która również narzeka: "Podwyższyli czesne. Kończę studia, nie wiem co dalej robić?".

- Chcielibyśmy panu premierowi i ludziom władzy przypominać o tych problemach i będziemy pokazywać te problemy w najbliższym czasie. My mamy propozycje programowe, zawarte są one w 19 punktach - podsumował Wziątek.

Źródło : Onet.pl

Spot nr 1

Spot nr 2

Spot nr 3

Poprawiony (czwartek, 18 sierpnia 2011 19:26)

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci