Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Posiedzenie Rady Powiatowej SLD

W środę  \23  luty  br. \ odbyło się posiedzenie  Rady Powiatowej SLD. Przewodniczący Rady Grzegorz Mankiewicz  przedstawił główne tezy  z ostatniego posiedzenia Rady Wojewódzkiej SLD.Następnie omówiono  rozpoczynającą się kampanię do Sejmu i Senatu. Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie – Koźlu  w swoich założeniach ustaliła iż w wyborach do Sejmu wystawi trzech kandydatów , w tym jedną kobietę oraz jednego kandydata do Senatu\ okręg  K-Koźle\. Ustalono wstępną listę kandydatów .Kandydaci zostaną przedstawieni na zebraniach kół SLD , celem akceptacji. Do końca marca ,Rada Powiatowa SLD przyjmie  uchwałę popierającą wybranych kandydatów .Lista kędzierzyńskich kandydatów zostanie przedstawiona Radzie Wojewódzkiej SLD ,celem umieszczenia ich na listę wyborczą.

Poprawiony (poniedziałek, 28 lutego 2011 20:15)

 

Zaproszenie na debatę prezydencką

Kędzierzyn-Koźle, 8 listopad 2010 r.

Pan

Wiesław Fąfara

Kandydat na Prezydenta Kędzierzyna-Koźla

 

Zaproszenie na debatę przedwyborczą w Klubie SITPChem

Szanowny Panie,

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi w 2010 r. nasze środowisko - członkowie Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego - pragnie zapoznać się z programami wyborczymi Kandydatów na Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla.

SITPChem jest pozarządową organizacją twórczą o charakterze naukowo-technicznym działającą na rzecz użyteczności społecznej. Jednym z podstawowych zadań SITPChem jest uczestniczenie w rozwoju gospodarki, w tym głównie chemii, przemysłu chemicznego i branż pokrewnych oraz ochrony środowiska w skali kraju jak również w poszczególnych regionach, firmach i instytucjach, z zachowaniem dążeń do nowoczesności, racjonalnego wykorzystania zasobów i zasad zrównoważonego rozwoju.

Te szczególnie interesujące nas zagadnienia są z pewnością uwzględnione w programach wyborczych Kandydatów na urząd Prezydenta naszego Miasta.

Chcielibyśmy zaprosić Pana, a jednocześnie pozostałych Kandydatów do debaty w Klubie SITPChem przy ul. Wojska Polskiego 16 w dniu 15 listopada a

Uczestnikami spotkania będą członkowie naszego Stowarzyszenia oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Przewidujemy następujące założenia spotkania:

  • Powitanie przez organizatorów przybyłych Kandydatów - w porządku alfabetycznym
  • Zaprezentowanie przez kolejnych Kandydatów własnych programów wyborczych                      w wystąpieniach ograniczonych do 10 minut
  • Prowadzenie przez organizatorów sesji pytań uczestników spotkania do poszczególnych wystąpień oraz wyjaśnień ze strony Kandydatów
  • Zakończenie spotkania

Wyrażamy przekonanie, że zechce Pan skorzystać z naszego zaproszenia i będziemy zobowiązani za potwierdzenie Pana uczestnictwa w zaproponowanym spotkaniu.

Z poważaniem

PREZES ZARZĄDU

Oddziału SITPChem

w Kędzierzynie-Koźlu

(-) Zbigniew Ślęzak

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci