Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Porozumienie wyborcze SLD-Nowoczesna- Pokolenia - Bezpartyjni

W dniu 29 sierpnia konferencją prasową ,oficjalnie zainaugurowano kampanię wyborczą porozumienia wyborczego „SLD Lewica Razem” do samorządów . W skład porozumienia weszli : SLD , Nowoczesna, Pokolenia , niezależni. Na konferencji przedstawiono wspólnego kandydata na Prezydenta Miasta Andrzeja Mazura .Przedstawiono zarysy programowe kampanii. Kampania będzie miała charakter pro rozwojowy miasta i powiatu oraz pro społeczny ,z uwzględnieniem ludzi młodych i starszego pokolenia . Na zaczepki innych komitetów będzie zdecydowany odzew

 

Posiedzenie rady Powiatowej SLD - wybory samorządowe.

W dniu 13 sierpnia odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu . Podjęto ostateczną decyzję iż w wyborach samorządowych SLD wystartuje w komitecie wyborczym „ SLD Lewica Razem” .Skompletowano wstępnie listy wyborcze. Zapraszamy jeszcze chętne osoby na nasze listy wyborcze , które posiadają poglądy lewicowe. Każda propozycja zostanie rzetelnie rozpatrzona. Na życzenie kandydata gwarantujemy umieszczenie na liście wyborczej , obok nazwiska , nazwy ugrupowania z którego się kandydat wywodzi. W sprawie kandydata na Prezydenta Miasta , obecnie prowadzone są rozmowy koalicyjne o wspólnym kandydacie, gdyby rozmowy się nie powiodły SLD wystawi swojego kandydata.

 

Rada Powiatowa SLD -wybory samorządowe.

W dniu 19 kwietnia odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Kożlu . W spotkaniu uczestniczyli Przewodniczący Rady Wojewódzkiej w Opolu Piotr Wożniak i Sekretarz Rady Paweł Kampa. Omówiono przygotowania do wyborów samorządowych , w szczególności do Sejmiku Wojewódzkiego.

Poprawiony (poniedziałek, 24 grudnia 2018 15:58)

 

Wesołych Świąt Wiekanocnych

Radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych wszystkim członkom i sympatykom SLD życzy Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu

 

Wojewódzka Konwencja Wyborcza SLD w Otmuchowie

W dniu 24 marca w Otmuchowie odbyła się Wojewódzka Konwencja Wyborcza SLD. Omówiono obecny stan parti oraz przygotowania do wyborów samorządowych. SLD Kędzierzyn Koźle reprezentowali :Andrzej Mazur, Bożena Twers , Andrzej Zębala. W konferencji uczestniczyli Przewodniczący Rady Krajowej SLD Włodzimierz Czarzasty i Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasek.

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci