Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stanowisko SLD w Kędzierzynie - Koźlu

Organizacja powiatowo – miejska SLD w Kędzierzynie – Koźlu udziela poparcia kandydatce Sojuszu Lewicy Demokratycznej Magdalenie Ogórek w wyborach na Urząd Prezydenta RP w dniu 10 maja 2015 r i prosi członków o promowanie i wspieranie działań związanych z kampanią wyborczą do ogłoszenia ciszy wyborczej.
Głosując na Magdalenę Ogórek głosujesz na SLD.

 

Poprawiony (czwartek, 07 maja 2015 18:48)

 

Zebranie członków koła SLD

W dniu  7 maja 2015 r. o godz.17.00  w sali  SLD przy ul. Grunwaldzkiej  odbędzie się zebranie członków koła SLD. Tematem zebrania  będzie omówienie  przebiegu kampanii wyborczej  Magdaleny Ogórek i wybory  Prezydenta RP.

Sekretarz RP SLD w Kędzierzynie - Koźlu

Bożena Twers

 

Majówka SLD w Kędzierzynie - Koźlu

Więcej…

 

Majówka 2015

Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie - Koźlu  zaprasza wszystkich członków SLD i sympatyków lewicy na majówkę. Majówka rozpocznie się  1 maja 2015 r, o godz.15.00  na wyspie w Koźlu.

Przewodniczący RP SLD Andrzej Mazur.

 

Stanisław Będkowski wiceprzewodniczącym Rady Powiatowej SLD.

W dniu 23 marca 2015 r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w K-Koźlu .Wybrano nowego wiceprzewodniczącego partii, oceniono działania w powiecie związane z wyborami Prezydenta RP oraz rozważano możliwość zwiększenia miejsc pracy w powiecie dla bezrobotnych , w tym tworzenia spółdzielni socjalnych . W sprawie bezrobocia poświęcone będzie posiedzenie jednej z najbliższych rad powiatowych.

W dniu 9 kwietnia 2015 r  odbyło  się zebranie członków SLD w Kędzierzynie. Członkowie zapoznali się  z listą kandydatów  do  komisji wyborczych  w wyborach prezydenckich. Wybrano Przewodniczącego Koła SLD w Kędzierzynie w osobie Bożeny Twers. Omówiono obecną  sytuację  polityczną w SLD  przed wyborami,  z poparciem  dla kandydatki SLD Magdaleny Ogórek. Ponadto zaplanowano  na przełomie  maja i czerwca  spotkanie grilowe  dla członków i sympatyków  szerokiej lewicy.

Poprawiony (niedziela, 26 kwietnia 2015 18:34)

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci