Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rada Powiatowa SLD - wybory samorządowe

W dniu 12 marca odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu. Rada uzupełniła Prezydium Rady o Wiceprzewodniczącego Rady w osobie Mariana Martiszkę i skarbnika o osobę Andrzeja Zębalę. Mając na uwadze zbliżające się wybory samorządowe rada podjęła uchwałę o przekształceniu się w powiatowy sztab wyborczy. Sztab będzie poszerzany o kolejnych członków , o przedstawicieli sojuszników wyborczych. Na szefa sztabu wyborczego wybrano Bożenę Twers. Ponadto Rada Powiatowa zaapelowała do Rady Miejskiej w K-Koźlu o zniesienie opłaty za przejazdy komunikacją miejską dla dzieci , młodzieży i seniorów w okresie wakacji zimowych i letnich

 

Posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu

W dniu 13 lutego odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu. Członkowie rady opierając się na uchwalonej nowej ustawie o wyborach samorządowych dokonali wstępnej analizy obsady list wyborczych. Omówiono ewentualne sojusze wyborcze do rady miasta , powiatu i rad gmin.

Poprawiony (środa, 14 lutego 2018 18:48)

 

Posiedzenie Zarządu Pokolenia Śródmiescie.

W dniu 30 stycznia odbyło się poszerzone posiedzenie zarządu koła „Pokolenia” Śródmieście w Kędzierzynie Koźlu. Zarząd przyjął harmonogram prac na 2018 r. Omówił apel Rady Powiatowej Pokolenia o mobilizację wszystkich środowisk lewicowych przed wyborami samorządowymi. W wyborach samorządowych jesienią tego roku stowarzyszenie Pokolenia pójdzie razem z SLD. Pokolenia wystawią swoich członków i sympatyków na listy wyborcze SLD. W spotkaniu wziął udział wiceprzewodniczący Rady Wojewódzkiej Pokolenia w Opolu Stanisław Nowak

Poprawiony (czwartek, 01 lutego 2018 19:19)

 

Życzenia świateczno noworoczne.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku,

wszystkim członkom SLD i sympatykom lewicy w Kędzierzynie Koźlu,

życzy Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu!


Poprawiony (poniedziałek, 24 grudnia 2018 16:08)

 

Posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu

W dniu 14 .11.17 r. odbyło się posiedzenie rady powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu. W spotkaniu uczestniczył także szef struktur powiatowych w Strzelcach Opolskich Tadeusz Koteluk. Tematem wiodącym było nawiązanie współpracy na linii obu powiatów w przygotowywaniu się do wyborów samorządowych w 2018 r.
Rada Powiatowa SLD ze zdziwieniem przyjęła informację o rozpoczęciu procedury przez Wojewodę Opolskiego zmiany nazwy ul. 8 marca w K Koźlu. Czyżby dzień kobiet także promuje komunizm? Apelujemy do radnych Rady Miasta KKoźle o nie poddawanie się presji, do podejmowania absurdalnych zmian. Będziemy wspierać Państwa działania..
Ponadto Rada Powiatowa SLD zwróci się do radnych miejskich i powiatowych o podjęcie uchwał w sprawie wycofania się z pobierania opłat za parkowanie samochodów na publicznych parkingach w K-Koźlu.

Poprawiony (poniedziałek, 24 grudnia 2018 16:03)

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci