Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rada Powiatowa SLD -wybory samorządowe.

W dniu 19 kwietnia odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Kożlu . W spotkaniu uczestniczyli Przewodniczący Rady Wojewódzkiej w Opolu Piotr Wożniak i Sekretarz Rady Paweł Kampa. Omówiono przygotowania do wyborów samorządowych , w szczególności do Sejmiku Wojewódzkiego.

Poprawiony (poniedziałek, 24 grudnia 2018 15:58)

 

Wesołych Świąt Wiekanocnych

Radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych wszystkim członkom i sympatykom SLD życzy Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu

 

Wojewódzka Konwencja Wyborcza SLD w Otmuchowie

W dniu 24 marca w Otmuchowie odbyła się Wojewódzka Konwencja Wyborcza SLD. Omówiono obecny stan parti oraz przygotowania do wyborów samorządowych. SLD Kędzierzyn Koźle reprezentowali :Andrzej Mazur, Bożena Twers , Andrzej Zębala. W konferencji uczestniczyli Przewodniczący Rady Krajowej SLD Włodzimierz Czarzasty i Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasek.

 

Rada Powiatowa SLD - wybory samorządowe

W dniu 12 marca odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu. Rada uzupełniła Prezydium Rady o Wiceprzewodniczącego Rady w osobie Mariana Martiszkę i skarbnika o osobę Andrzeja Zębalę. Mając na uwadze zbliżające się wybory samorządowe rada podjęła uchwałę o przekształceniu się w powiatowy sztab wyborczy. Sztab będzie poszerzany o kolejnych członków , o przedstawicieli sojuszników wyborczych. Na szefa sztabu wyborczego wybrano Bożenę Twers. Ponadto Rada Powiatowa zaapelowała do Rady Miejskiej w K-Koźlu o zniesienie opłaty za przejazdy komunikacją miejską dla dzieci , młodzieży i seniorów w okresie wakacji zimowych i letnich

 

Posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu

W dniu 13 lutego odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu. Członkowie rady opierając się na uchwalonej nowej ustawie o wyborach samorządowych dokonali wstępnej analizy obsady list wyborczych. Omówiono ewentualne sojusze wyborcze do rady miasta , powiatu i rad gmin.

Poprawiony (środa, 14 lutego 2018 18:48)

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci