Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wybory do Sejmu i Senatu

W dniu dzisiejszym odbyło się zebranie koła SLD Kędzierzyn . Członkowie koła zapoznani zostali z zasadą głosowania w zbliżającym się referendum ogólnokrajowym. Ponadto omówiono zgłoszone kandydatury do Sejmu i Senatu. Z ramienia SLD Powiatu Kędzierzyńsko Kozielskiego do Sejmu zostali zgłoszeni: Andrzej Mazur, Wiesław Fąfara i Bożena Twers . Do Senatu wystartuje Kazimierz Pietrzyk. Ostateczna lista i podział miejsc na liście zostanie ustalona na posiedzeniu Zarządu Wojewódzkiego SLD w Opolu w dniu 28 sierpnia. Prosi się wszystkich członków lewicy oraz członków koalicji wyborczej do pobierania list udzielania  poparcia kandydatom do Sejmu i Senatu. Listy poparcia znajdują  się w siedzibie  SLD  przy ul. Grunwaldzkiej 29  lub u Sekretarza  SLD Bożeny Twers  tel.519 662 561

 

.

Poprawiony (czwartek, 27 sierpnia 2015 19:03)

 

Posiedzenie Rady Powiatowej SLD

Więcej…

 

Nie dla JOW-ów

 

Poprawiony (czwartek, 14 maja 2015 16:56)

 

Stanowisko SLD w Kędzierzynie - Koźlu

Organizacja powiatowo – miejska SLD w Kędzierzynie – Koźlu udziela poparcia kandydatce Sojuszu Lewicy Demokratycznej Magdalenie Ogórek w wyborach na Urząd Prezydenta RP w dniu 10 maja 2015 r i prosi członków o promowanie i wspieranie działań związanych z kampanią wyborczą do ogłoszenia ciszy wyborczej.
Głosując na Magdalenę Ogórek głosujesz na SLD.

 

Poprawiony (czwartek, 07 maja 2015 18:48)

 

Zebranie członków koła SLD

W dniu  7 maja 2015 r. o godz.17.00  w sali  SLD przy ul. Grunwaldzkiej  odbędzie się zebranie członków koła SLD. Tematem zebrania  będzie omówienie  przebiegu kampanii wyborczej  Magdaleny Ogórek i wybory  Prezydenta RP.

Sekretarz RP SLD w Kędzierzynie - Koźlu

Bożena Twers

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci