Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Posiedzenie Zarządu Pokolenia Śródmiescie.

W dniu 30 stycznia odbyło się poszerzone posiedzenie zarządu koła „Pokolenia” Śródmieście w Kędzierzynie Koźlu. Zarząd przyjął harmonogram prac na 2018 r. Omówił apel Rady Powiatowej Pokolenia o mobilizację wszystkich środowisk lewicowych przed wyborami samorządowymi. W wyborach samorządowych jesienią tego roku stowarzyszenie Pokolenia pójdzie razem z SLD. Pokolenia wystawią swoich członków i sympatyków na listy wyborcze SLD. W spotkaniu wziął udział wiceprzewodniczący Rady Wojewódzkiej Pokolenia w Opolu Stanisław Nowak

Poprawiony (czwartek, 01 lutego 2018 19:19)

 

Życzenia świateczno noworoczne.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku,

wszystkim członkom SLD i sympatykom lewicy w Kędzierzynie Koźlu,

życzy Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu!


Poprawiony (poniedziałek, 24 grudnia 2018 16:08)

 

Posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu

W dniu 14 .11.17 r. odbyło się posiedzenie rady powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu. W spotkaniu uczestniczył także szef struktur powiatowych w Strzelcach Opolskich Tadeusz Koteluk. Tematem wiodącym było nawiązanie współpracy na linii obu powiatów w przygotowywaniu się do wyborów samorządowych w 2018 r.
Rada Powiatowa SLD ze zdziwieniem przyjęła informację o rozpoczęciu procedury przez Wojewodę Opolskiego zmiany nazwy ul. 8 marca w K Koźlu. Czyżby dzień kobiet także promuje komunizm? Apelujemy do radnych Rady Miasta KKoźle o nie poddawanie się presji, do podejmowania absurdalnych zmian. Będziemy wspierać Państwa działania..
Ponadto Rada Powiatowa SLD zwróci się do radnych miejskich i powiatowych o podjęcie uchwał w sprawie wycofania się z pobierania opłat za parkowanie samochodów na publicznych parkingach w K-Koźlu.

Poprawiony (poniedziałek, 24 grudnia 2018 16:03)

 

SLD KędzierzynKoźle wystawi kandydata na Prezydenta Miasta Kędzierzyna Koźla

W dniu 10 października br. odbyło sie zebranie powiatowej organizacji SLD w Kędzierzynie Koźlu. Jedną z uchwał było podjęcie decyzji iż w nadchodzących wyborach samorządowych w 2018 r. , przy obecnej ordynacji wyborczej SLD wystawi swojego kandydata na Prezydenta Miasta Kędzierzyna Koźla.

Poprawiony (piątek, 13 października 2017 19:55)

 

Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu

W dniu 12 wrzešnia odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kédzierzynie Kožlu , poszerzone o członkòw kòł z powiatu. Omawiano dokument Rady Krajowej SLD " Godne życie, sprawiedliwa I nowoczesna Polska" w przełożeniu na środowisko powiatu kędzierzyňsko kozielskiego. Przyjęto wstępne założenia do przyszłorocznych wyboròw samorządowych

 

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci