Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wybory Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla

ODDAJ GŁOS NA WIESŁAWA FĄFARĘ
WIECZÓR KK <---> WYBORY SAMORZĄDOWE

Wiesław  Fąfara

Kandydat na Prezydenta

Miasta Kędzierzyna –Koźla

zarejestrowany

 

Wybory wójta gminy Reńska Wieś

 

Patryk Izaak kandydatem SLD Lewica Razem na wójta gminy Reńska Wieś.

 

Lista kandydatów SLD Lewica Razem - Gmina Reńska Wieś

Lista kandydatów  SLD Lewica Razem  do Gminy  Reńska Wieś

Okręg Nr.1  Monika Depta

Okręg Nr.2  Monika Izaak

Okręg Nr.3  Dariusz Bedryj

Okręg nr.4  Edward Ostrowski

Okręg Nr.5 Edmund Walczyk

Okręg Nr.6  Przemysław Ignacy

Okręg Nr.7 Elżbieta Walczyk

Okręg Nr. 8 Jan Minister

Okręg Nr. 13  Patryk Izaak

 

Numer konta do wpłat - wybory samorządowe

Fundusz Wyborczy SLD

ul. Złota 9 lok.4

00-019 Warszawa

Bank PKO BP. SA

20 1020 1026 0000 1302 0188 5037

tytuł wpłaty: imię i nazwisko, województwo, wybory samorządowe 2014

 

Wybory samorządowe 2014- kandydaci zarejestrowani.

Listy  kandydatów SLD w Kędzierzynie – Koźlu  w wyborach samorządowych  zarejestrowane


Rada Miasta

Okręg nr.1.  Jacek Gajewski

Okręg nr.2 .Jolanta Konsek

Okręg nr.3.Dariusz Hryńczuk

Okręg nr.5 .Łukasz Bajer

Okręg nr.6.Mirosław Nowakowski

Okręg nr.7.Małgorzata Stasica

Okręg nr.8.Stanisław Będkowski

Okręg nr.9.Judyta Sulska

Okręg nr.10.Mirosław Przybyszewski

Okręg nr.11.Maciej Krupa

Okręg nr.12.Dariusz Statkiewicz

Okręg nr.13.Bożena Twers

Okręg nr.14.Piotr Baran

Okręg nr.15.Grzegorz Drąg

Okręg nr.16.Andrzej Matysiak

Okręg nr. 17.Grzegorz Jarzębski

Okręg nr.18.Borys Bartczak

Okręg nr.19.Małgorzata Marcinkowska

Okręg nr.21.Władysław Haczek

Okręg nr.22.Anna Dobrowolska

Okręg nr.23.Ewa Stogniew

 

 

 

Rada Powiatowa

Okręg nr.1\ Koźle, Pogorzelec, Kłodnica

1.Wiesław Fąfara

2.Barbara Saczko Bomba

3.Jacek Iwan

4.Katarzyna Przymorska

5.Andrzej Jastrzębski

6.Grażyna Stachelczyk

7.Paweł Rochowiak

8.Kinga Błaszczak

9.Jerzy Giet

10.Elżbieta Szik

11.Małgorzata Jurczyga

12.Dorota Michałowska

 

Okręg nr.2

1.Grzegorz Mankiewicz

2.Bożena Borys

3.Tadeusz Witko

4.Krystyna Borsukowska Serwon

5.Helmut Musioł

6.Dorota Herman

7.Artur Wołkowicz

8.Liliana Janiak

9.Grzegorz Pietrzykowski

10.Dominika Joniec

11.Witold Alankiewicz

12.Agata Tłuczykont

13.Piotr Krząkała

14.Agnieszka Bodzioch

 

Sejmik Województwa Opolskiego\ Kędzierzyn – Koźle, Strzelce Opolskie\

1.Andrzej Mazur

2.Łukasz Podolski

3.Katarzyna Pałac  Kądziołka

4.Elżbieta Raczkowska

5.Janusz Franciszkiewicz

6.Ewa Winnicka

7.Eugienia Brunagiel

8.Dariusz Bachowski

9.Irena Paruzel

10.Anna Oleskiewicz

Poprawiony (wtorek, 28 października 2014 20:51)

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci