Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Majówka SLD w Kędzierzynie - Koźlu

Więcej…

 

Majówka 2015

Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie - Koźlu  zaprasza wszystkich członków SLD i sympatyków lewicy na majówkę. Majówka rozpocznie się  1 maja 2015 r, o godz.15.00  na wyspie w Koźlu.

Przewodniczący RP SLD Andrzej Mazur.

 

Stanisław Będkowski wiceprzewodniczącym Rady Powiatowej SLD.

W dniu 23 marca 2015 r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w K-Koźlu .Wybrano nowego wiceprzewodniczącego partii, oceniono działania w powiecie związane z wyborami Prezydenta RP oraz rozważano możliwość zwiększenia miejsc pracy w powiecie dla bezrobotnych , w tym tworzenia spółdzielni socjalnych . W sprawie bezrobocia poświęcone będzie posiedzenie jednej z najbliższych rad powiatowych.

W dniu 9 kwietnia 2015 r  odbyło  się zebranie członków SLD w Kędzierzynie. Członkowie zapoznali się  z listą kandydatów  do  komisji wyborczych  w wyborach prezydenckich. Wybrano Przewodniczącego Koła SLD w Kędzierzynie w osobie Bożeny Twers. Omówiono obecną  sytuację  polityczną w SLD  przed wyborami,  z poparciem  dla kandydatki SLD Magdaleny Ogórek. Ponadto zaplanowano  na przełomie  maja i czerwca  spotkanie grilowe  dla członków i sympatyków  szerokiej lewicy.

Poprawiony (niedziela, 26 kwietnia 2015 18:34)

 

Andrzej Mazur przewodniczącym SLD w Kędzierzynie-Koźlu. Bożena Twers sekretarzem partii.

W dniu 5 marca odbył się zjazd powiatowy SLD, w trakcie którego podsumowano minioną kadencję, przyjęto plan pracy na następne lata oraz wybrano nowe władze. W skład rady powiatowej weszli: Stanisław Będkowski, Tadeusz Witko, Grzegorz Jarzębski, Jolanta Konsek, Agnieszka Bodzioch, Marian Martiszko, Grzegorz Mankiewicz i Wiesław Fąfara. Komisję Rewizyjną tworzą: Antoni Komor, Tadeusz Adamkiewicz, Czesław Parszewski.

 

Poprawiony (poniedziałek, 23 marca 2015 19:06)

 

Zjazd Powiatowy SLD w Kędzierzynie – Koźlu

W dniu  5 marca 2015 r.  o godz. 17.00  w siedzibie SLD przy ul. Grunwaldzkiej 29 odbędzie się Zjazd Powiatowy SLD.

Program Zjazdu:

1.Ocena realizacji programu   minionej kadencji. Przyjęcie sprawozdania  Rady Powiatowej i Powiatowej Komisji Rewizyjnej.

2.Wybór Przewodniczącego  Rady Powiatowej

3.Wybór Sekretarza Rady Powiatowej

4.Wybór Rady Powiatowej

5.Wybór Powiatowej Komisji Rewizyjnej

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci