Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu

W dniu 14 .11.17 r. odbyło się posiedzenie rady powiatowej SLD w Kędzierzynie Koźlu. W spotkaniu uczestniczył także szef struktur powiatowych w Strzelcach Opolskich Tadeusz Koteluk. Tematem wiodącym było nawiązanie współpracy na linii obu powiatów w przygotowywaniu się do wyborów samorządowych w 2018 r.
Rada Powiatowa SLD ze zdziwieniem przyjęła informację o rozpoczęciu procedury przez Wojewodę Opolskiego zmiany nazwy ul. 8 marca w K Koźlu. Czyżby dzień kobiet także promuje komunizm? Apelujemy do radnych Rady Miasta KKoźle o nie poddawanie się presji, do podejmowania absurdalnych zmian. Będziemy wspierać Państwa działania..
Ponadto Rada Powiatowa SLD zwróci się do radnych miejskich i powiatowych o podjęcie uchwał w sprawie wycofania się z pobierania opłat za parkowanie samochodów na publicznych parkingach w K-Koźlu.

Poprawiony (poniedziałek, 24 grudnia 2018 16:03)

 

SLD KędzierzynKoźle wystawi kandydata na Prezydenta Miasta Kędzierzyna Koźla

W dniu 10 października br. odbyło sie zebranie powiatowej organizacji SLD w Kędzierzynie Koźlu. Jedną z uchwał było podjęcie decyzji iż w nadchodzących wyborach samorządowych w 2018 r. , przy obecnej ordynacji wyborczej SLD wystawi swojego kandydata na Prezydenta Miasta Kędzierzyna Koźla.

Poprawiony (piątek, 13 października 2017 19:55)

 

Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu

W dniu 12 wrzešnia odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej SLD w Kédzierzynie Kožlu , poszerzone o członkòw kòł z powiatu. Omawiano dokument Rady Krajowej SLD " Godne życie, sprawiedliwa I nowoczesna Polska" w przełożeniu na środowisko powiatu kędzierzyňsko kozielskiego. Przyjęto wstępne założenia do przyszłorocznych wyboròw samorządowych

 

 

Stowarzyszenie "Pokolenia " zaprasza na dyżury.

Stowarzyszenie " Pokolenia
Drodzy mieszkańcy Kędzierzyna Koźla i powiatu kędzierzynsko kozielskiego..
Zapraszamy w każdą pierwszą sobotę miesiąca na dyżur do siedziby SLD przy ul. Grunwaldzkiej 29. od godz. 9.00 - 12.00 . Do dyspozycji Państwa będzie członek rady Krajowej Stowarzyszenia Pokolenia i Wiceprzewodniczacy Zarządu Wojewódzkiego w Opolu Stanisław Nowak..Chcemy poznać problemy zwykłych obywateli i podzielić się własnymi przemyśleniami na organizaję społecznośi lokalnej.
Zapraszamy

Poprawiony (poniedziałek, 04 września 2017 20:29)

 

60 lecie ZMS i ZMW

Koleźanki I Koledzy .
W roku jubileuszu 60 lecia ZMS I ZMW składamy serdeczne życzenia ,dobrego zdrowia I dziékuję za wkład pracy w rozwòj naszej Ojczyzny .Zapraszam do wspòłpracy ze stowarzyszeniem Pokolenia na Opolszczyźnie. Chcemy skorzystać z Waszego doświadcznia życiowego , zawodowego I politycznego w pracy dla dobra naszej Ojczyzny. Szczegòłowe informacje na temat statutu I działalności organizacyjnej uzyskacie telefonicznie pod nr. 502556471.
Jòzef Piechota. Przewodniczący Oddziału Wojewòdzkiego w Opolu
Stanisław Nowak .członek Rady Krajowej

 

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci