Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kongres Programowy Lewicy w Opolu

W dniu 20 września odbył się w Opolu Kongres Programowy Lewicy. Wniesiono wiele konkretnych problemów które należy uwzględnić w nowym programie Lewicy na najbliższe lata. Jest wiele pytań zadawanych szczególnie przez młodzież, jak urządzać nasze państwo by wszystkim żyło się lepiej. Jak będzie wyglądało nasze miejsce po pandemii korona wirusa. Bardzo aktywnie w dyskusji uczestniczyli nasi przedstawiciele z sld.

 

Przeczytaj, Przemyśl, Podejmij decyzję.

Przeczytaj, Przemyśl, Podejmij decyzję.

 

Jeśli macie marzenie by żyć w demokratycznym państwie szanującym każdego obywatela , bez względu na jego wyznanie , orientację seksualną oraz przynależność do mniejszości narodowych , zagłosujcie na kandydata Lewicy Roberta BIEDRONIA, w wyborach na Prezydenta RP.

Tylko jego doświadczenie życiowe daje gwarancje na realizację tych demokratycznych przemian.

Chyba jesteście przeciwni układowi rządzących z PIS i Kościoła rzymskokatolickiego w naszym kraju. Świadczy o tym wystąpienie Pani Emilewicz z ambony na Jasnej Górze . Dzisiaj mamy rząd PIS i nadrząd panów w spódnicach i Rydzyka.

Przechodząc do prezydentury A.Dudy

Cała jego prezydentura to istne kłamstwa , dzielenie Polaków na lepszych i gorszych . Z postulatów ogłoszonych w 2015 r. na dziesięć, zrealizował tylko trzy. Najważniejszy postulat dla podatników, w szczególności emerytów , to podwyższenie kwoty wolnej od podatku z 3 tys. do 8 tys. zł. nie zrealizował. W ten sposób staliśmy się biedniejsi o 25 tys. zł.

Za każdym kandydatem prawicowym stoją panowie w czarnych sukienkach , żaden z nich nie potrafi powiedzieć kościołowi nie.

Szczególnym cynikiem jest kandydat na Prezydenta Hołownia , który raz mówi o rozdziale państwa od kościoła , a na następnym wiecu mówi , że jest katolikiem .Boimy się Pana Hołowni , bo się tylko chwali , że wie wszystko najlepiej . Normalny człowiek nie jest w stanie ogarnąć jego teorii.

Kandydat Trzaskowski z KO jest tylko zapowiadaczem , bez realizacji. PO wspólnie z PSL w swojej kadencji miała możliwość odsunąć PIS od władzy , tego nie zrobili bo to jest jedno plemię wywodzące się z Solidarności. Koalicja Polska zawsze pójdzie z każdym , kto jej da zarobić.

Kandydat Konfederacji K.Bosak jest człowiekiem anty systemowym , silnie związanym z kościołem katolickim. Chce wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej .

Zwracamy się z prośbą do wszystkich Polek i Polaków, jeśli pragniecie przywrócenia Wam praw obywatelskich , które zabrał Wam PIS to zagłosujcie na Roberta Biedronia, który jest gwarantem ich przywrócenia.

Drodzy Państwo pragnę się podzielić z Wami prawdziwymi spostrzeżeniami:

1.Proszę popatrzeć na twarze prawicowych kandydatów , sieją nienawiść i zgorszenie , w szczególności twarze rządzących sieją zgrozę w walce o koryto , a nie obywateli

2.Układ Kaczyńskiego „ PIS, Solidarna Polska , Porozumienie Gowina „ zapewnił sobie bezkarność w ustawach antykryzysowych , przygotowując się do rządzenia przez następnych 25 lat. Nie możemy na to pozwolić.

W imieniu Rady Wojewódzkiej POKOLENIA w Opolu proszę Państwa , którzy noszą serce po lewej stronie , byście poszli na wybory 28 czerwca 2020r. i zagłosowali za demokracją , za Robertem BIEDRONIEM.

Zaczynamy walkę o Państwo demokratyczne i praworządne dla wszystkich Polaków

Stanisław Nowak Przewodniczący RW Pokolenia.

 

Życzenia z okazji Świąt Wiekanocnych.

Wszystkim członkom SLD , ich rodzinom oraz sympatykom lewicy z okazji Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia i lepszego jutra życzy Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu.

 

 

Robert Biedroń kandydatem lewicy na Prezydenta Polski

Robert Biedroń  został zgłoszony  na kandydata  lewicy  na Prezydenta RP. Zbieramy podpisy poparcia dla R.Biedronia.  Zapraszamy w dniu 25 lutego  godz.17.00 do biura  SLD przy ul. Grunwaldzkiej  29  do złożenia  swojego poparcia , Zapraszamy także chętnych do pracy w komisjach wyborczych.

Poprawiony (poniedziałek, 24 lutego 2020 17:04)

 

Życzenia świąteczno noworoczne.

Zdrowych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich ludzi lewicy i ich sympatyków życzy Rada Powiatowa SLD w Kędzierzynie Koźlu

Poprawiony (wtorek, 24 grudnia 2019 14:34)

 
FMS Kędzierzyn-Koźle
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Kontakt

Rada Powiatowa SLD

ul.Grunwaldzka 29

47-220 Kędzierzyn - Koźle

tel\ fax +48 519 662 561

Młodzi w SLD
Forum kobiet
Gazeta Socjaldemokraci