Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokolenia

Spotkanie Pokoleń w Otmuchowie

W dniu 11 lipca na zamku w Otmuchowie odbyło się spotkanie Opolskiej Rady Wojewódzkiej Pokolenia poświęcone obecnej sytuacji społeczno politycznej w kraju oraz zbliżającym się wyborom parlamentarnym. W trakcie spotkania Przewodniczący Rady Otmuchowskiej Pokolenia Czesław Brandys otrzymał najwyższe odznaczenie pokoleń „Viktorię” . W spotkaniu uczestniczył Przewodniczący rady Krajowej Marek Klimczak, burmistrz Otmuchowa Jan Woźniak . W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Rady Powiatowej Pokolenia z Kędzierzyna Koźla. Obrady prowadził Stanisław N

Poprawiony (sobota, 17 sierpnia 2019 12:07)

 

Co mówią fakty?

 

Robocze Założenia Konwencji Programowej Stowarzyszenia POKOLENIA.

Stowarzyszenie  Pokolenia po 20 latach  istnienia , wymaga  poważnego namysłu   nad swym programem i zdolnością  dalszego  efektywnego  działania. W związku z powyższym  proponuję  odbycie konwencji programowej  Stowarzyszenia , w trakcie której odbędziemy  poważną , nieskrępowaną debatę nad przyszłością  Stowarzyszenia.

Czytaj całość

 

XX -lecie stowarzyszenia POKOLENIA

Rok 2010 r. jest rokiem szczególnym  dla  Naszego Stowarzyszenia  - zaczynamy  obchody 20 lat  ogólnopolskiej działalności. Wydaje się , że 20 lat temu , członkowie  - założyciele  stowarzyszenia , grupa  działaczy  Komisji Historii  Ruchu Młodzieżowego  nie sądzili , że wkrótce  zacznie  ona stawać  się organizacją  o tak  rozległych aspiracjach  i zacznie  przekształcać  się  w ruch społeczny .  Stowarzyszenie  Pokolenia  grupujące  ludzi  w oparciu  o wspólne biografie , wspólnie przeżytą  młodość  , więzi koleżeńskie , jak się okazało  pomogło wypełnić powstającą lukę . Stowarzyszenie stało się bazą  ludzi aktywnych , uzupełniającą działalność  partii lewicowych , jest  organizacją  aktywną politycznie.

Czytaj całość..